O nas

Otwieramy domy klientów na nowe możliwości

Doormeb to firma powstała w odpowiedzi na potrzeby indywidualnych klientów, którzy do swoich nowych i remontowanych domów poszukują okien oraz drzwi o sprawdzonej jakości i nowoczesnych rozwiązaniach. Na rynku usług stolarki otworowej, pod nazwą Doormeb, działamy od 2014 roku, ale nasze doświadczenie zawodowe sięga wielu lat wstecz – to m.in. lata praktyki przy produkcji i montażu okien oraz drzwi PCV w systemie Rehau na terenie opolskiego województwa oraz Niemiec.

Światowe standardy

Produkujemy, sprzedajemy oraz montujemy nowoczesne okna PCV wraz z roletami nadstawnymi i parapetami oraz drzwi zewnętrzne. Wykonujemy również firmowe drzwi wewnętrzne z drewna. Aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość produktów oraz wieloletni komfort ich użytkowania, stawiamy wyłącznie na sprawdzone marki i światowych liderów rynku stolarki otworowej.

Jedynym dostawcą profili okiennych oraz drzwiowych do naszych produktów jest firma Rehau – dzięki temu zapewniamy klientom nowoczesne rozwiązania technologiczne uwzględniające każde z ich indywidualnych wymagań: oszczędność energii, izolację termiczną, barierę akustyczną i ochronę przed włamaniami, a do tego wyróżniające się nowoczesnym designem.

Staramy się, aby na opolskim rynku okien PCV i drzwi wyróżniało nas partnerskie podejście do klientów – owocuje ono wzajemnym szacunkiem i kolejnymi zleceniami, często dla rodzin lub bliskich naszych dotychczasowych nabywców. Nie ograniczamy się tylko do doradztwa w zakresie wyboru lub wyjaśnienia aspektów technicznych. Traktujemy wszystkich odbiorców bardzo indywidualnie, zapewniając każdemu rzetelną poradę dotyczącą także tego, na czym można zaoszczędzić, a na czym naprawdę nie warto.

Doormeb, Opole: na montażu okien plastikowych i drzwi PCV znamy się najlepiej. Współpraca z nami świadczy także o tym, jak ważne jest dla nas zachowanie najwyższych standardów jakości w obsłudze każdego klienta.

Zobacz jak wygląda współpraca z naszą firmą